Главная страница » Черновцы » Сечові розводи на стіні клубу

Сечові розводи на стіні клубу

Сечові розводи на стіні клубу змусили селян кілька місяців поклонятися як релегійному знаменню. 

Сечові розводи на стіні

У 2009 році в одному з сіл Хотинського району Чернівецької області на стіні сільського клубу з'явилося зображення, які місцеві православні віруючі прийняли за лик богоматері.

Першим лик, що смутно нагадує обриси жінки, зауважив житель села Антон Еремук

«Ми святкували весілля і вийшли з приятелем на перекур. Я навіть точний час пам'ятаю - 21.14. І раптом я бачу на стіні абсолютно чіткі образи - щось середнє між чорно-білою і кольоровою фотографією. Я застиг на місці і не зміг вимовити ні слова. Мене немов холодною водою облили. Коли трохи відійшов, запитав у приятеля, чи бачить він те ж саме, що і я? Потім покликали перехожих», — розповідав тоді 24-річний Антон.
Сечові розводи на стіні

Біля клубу почали періодично проводити служби, встановили хрест і навіть принесли коробочку для збору пожертвувань на будівництво храму. І все б нічого, якби не конфлікт місцевих жителів з головою сільської ради.

Сечові розводи на стіні
За деякими даними, розбіжності виникли через те, що в один прекрасний день голова вирішив вилучити накопичені в коробочці гроші, поповнивши таким чином сільський бюджет. Це, звісно, обурило віруючих. Проте голова, судячи з усього, виявився людиною розсудливою і зміг вирішити конфлікт в досить елегантний спосіб.

Сечові розводи на стіні

Він запропонував створити спеціальну комісію для розслідування чуда з деякими умовами. Якщо дійсно сталося диво, і підтвердиться факт втручання якихось надприродних сил, тоді він обов'язково поверне гроші назад. Але якщо ж феномен виявиться природним хімічним процесом (відвідувачі, що виходять вночі з клубу, протягом довгого часу використовували цю стіну для справляння малої потреби), розпливчастий силует, що утворився через надмірну кількість солі, тоді зібрані гроші залишаться в скарбниці сільради.

Сечові розводи на стіні

Було проведено ретельну експертизу, в результаті якої здогадка про високий вміст солей підтвердилася. Залишалося тільки визнати, що диво виявилося самим звичайним хімічним процесом, до того ж і не вельми приємним для віруючих, враховуючи ту обставину, що багато з православних буквально цілували цей «лик богородиці»...Після цього паломництва припинилися.
Джерело

1 Комментарий

  1. Ну це повний капєц!!! Хтось насцяв, а інші побачили в цьому проведіння. Потім всі разом ходили роздивлятися сечо-п'ятна.

    Сценарій для Голівуду ))))

Добавить комментарий